Altın TİCARETİ

image

Sistemimiz dünyaca ünlü yatırım duayeni George Soros'un yatırım vakıfları yöneticilerinin stratejileri, tavsiyeleri ve kar ortaklığı ile hayata geçirilmiş olup toprağın altında yatan madenin toprağın üstünde yaşayan insanın kullanımına sunumu felsefesi ile kurulmuştur.

Bugün modern yaşamımızda kullandığımız veya sahip olduğumuz tüm araç ve gereçlerin yapımında kullanılan malzemeleri madenciliğe borçluyuz.

Her sene on milyarlarca dolar ödeyerek dışarıdan satın aldığımız maden ve madenciliğe dayalı ürünleri kendi kaynaklarımızdan karşılayabilmemiz için ülkemizde maden aramacılığının ve üretiminin teşvik edilmesi gerekmektedir.

Madenciliğe ne kadar çok şey borçlu olduğumuzu unutmadan, ülkemizdeki madencilik faaliyetlerinin önce insan ve çevre bilinci ile daha iyi şekilde yapılabilmesi için “çevreye duyarlı bir madencilik ve madenciliğe saygılı bir çevrecilik” bilinci içinde yeraltı kaynaklarımızı değerlendirmek zorundayız.

Türkiye’nin ilk ve tek altın bank ve altınmatik ağı projesi. Dünyanın altın kaynaklarını kazançlı hale getiriyoruz. Ücretsiz Üye Ol

Kazancınız, Kazancımız

Türkiye’nin ilk ve tek altın bank ve altınmatik ağı projesi. Dünyanın altın kaynaklarını keşfediyor ve kazançlı hale getiriyoruz.

Bilgilendirme Sunumu