Hakkımızda

Hakkımızda

AuTürk Ailesi

Türkiye'nin ilk ve tek altınbank ve altınmatik ağı projesi

01. Misyonumuz

Autürk şirketin yatırımcıları farklı risk/kar oranlarına sahip, en konservatif olanlardan en yüksek kârlılık oranını verenlere kadar, kısa vadeli yatırım portföylerini kullanma imkanını elde ediyorlar. Bunun sayesinde şirketin müşterileri aktif riskini çeşitlendirme imkanını kazanırlar.

02. Vizyonumuz

Autürk ekibi tecrübesini sizlerle paylaşmaya hazır olan başarılı üst yöneticilerin iyi organize edilmiş grubudur. Şirketin teknik mühendisleri ve analistleri benzersiz ve en önemlisi kullanımda çok rahat altınmatik platformunu kurmuş ve sürekli olarak onu geliştiriyorlar.

Autürk Türkiye'nin ilk ve tek altınbank ve altınmatik ağı projesi

Halkımız en değerli varlığımız, profesyonelce çalışarak dünyanın altın kaynaklarını keşfediyoruz ve değerli hale getiriyoruz. Her zaman insanlarımıza, çevreye ve içinde bulunduğumuz topluluklara saygı duyuyoruz.

Dürüstlük, çeşitlilik ve etik standartlarının en yüksek noktalarına göre operasyonlarımız ve ofislerimiz kültürler arası bilgi paylaşımı ve operasyonel mükemmellik ve dünyanın dört bir yanındaki en iyi ticari uygulamaların geliştirilmesini teşvik etmektedir.

image

Katılımcı

4414

Toplam Yatırımcı

1074

Aktif Proje

5

Neden AuTürk ?

Altın Madenciliği

Türkiye’nin ilk ve tek altınbank projesi

Bitcoin Trade İşlemleri

Minimum risk, maximum kazanç

Viop İşlemleri

Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası

İnşaat ve Gayrimenkul

İnşaat ve gayrimenkul fikirleri geliştiriyoruz

Kazancınız, Kazancımız

Türkiye’nin ilk ve tek altın bank ve altınmatik ağı projesi. Dünyanın altın kaynaklarını keşfediyor ve kazançlı hale getiriyoruz.

Bilgilendirme Sunumu